Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.
Müşteri Destek Hattı 0 545 425 8210

Sağam Piknik Masası

0,00 TL

Kent ve bahçelerinize zengin görünüm kazandırmak için farklı tasarımlarla ürettiğimiz piknik masaları, laminasyon teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Sağlam yapısı ile tok bir görünüm sergileyen ürünlerimiz kolay kurulum kılavuzlarıyla iki kişi ile rahatlıkla kurulabilir.

Ürün Açıklaması

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Ürünümüzde masada 8 adet 4,2 cm x 9,2 cm x 190 cm 1.sınıf İthal Çam kereste kullanılmıştır.
  • Ürünümüzün oturma yüzeyinin her birinde 3 adet 4,2 cm x 9,2 cm x 190 cm1.sınıf İthal Çam ahşap malzeme karşılıklı olarak kullanılmıştır.
  • Ürünümüzün masa ayakları, şekilde belirtildiği gibi 6,2cm x 8,2 cm kesitli ahşap 1. Sınıf köknar malzeme 6 kat laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilmiş kavis kullanılarak şekilde görüldüğü gibi birbirine sabitlenmiştir.
  • Laminasyon sisteminde kullanılan her bir lata tek parçadan oluşmuş olup ara katlarda eklemeler yapılmamıştır.
  • Laminasyon sistemi ile üretilen tüm kavis ürünlerine dış hava şartlarına uygun hava kurumalı ve poliüretan sistem bazlı D4 tutkalı kullanılarak kavis verilmiştir.
  • Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır.
 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 
Yorumlar
Yorum Yap