Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.
Müşteri Destek Hattı 0 545 425 8210

Kumru Bank

0,00 TL

Park ve açık hava kamu alanlarında kullanılan bank tasarımın,a farklı bir bakış açısıyla tasarlayarak oluşturduğumuz Kumru Bank, kullanıldığı ortama estetik kazandırıyor.

Ürün Açıklaması

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Ürünümüzün oturma yüzeyinde 4 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli, yaslanma yüzeyinde 1 ade 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Çam malzeme ve 1 adet 3,8 cm x 8 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme 6 kat laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.
  • Ürünümüzün çatı ve tabanı arasındaki bağlantı direklerinde 4 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli, çatıda 2 adet min 3,8 cm x 8 cm kesitli ahşap ve 1 adet min 3,8 cm x 6 cm kesitli 1. Sınıf ahşap köknar malzeme kullanılmış olup laminasyon teknolojisi ile poliüretan tutkal kullanılarak elde edilen kavis kullanılmıştır.
  • Ürünümüzün oturağının altına 2 adet 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 1. Sınıf İthal Sibirya Çam keresteden payanda kullanılmıştır..
  • Ürünümüzün çatısında 1. Sınıf çamdan 1,8 cm x 8,5 cm lambri tahtası kullanılmış olup, çatı yüzeyi tamamen bindirmeli yaprak şıngıl ile kaplanmıştır.
  • Ürünümüzün tabanında 4,2 cm x 9,2 cm kesitli 2 adet ayak, ürünün direk toprağa temans etmemesi çürümeye karşı daha fazladayanıklı olması adına kullanılmıştır.
  • Laminasyon sisteminde kullanılan her bir lata tek parçadan oluşmuş olup ara katlarda eklemeler yapılmamıştır.
  • Laminasyon sistemi ile üretilen tüm kavis ürünlerine dış hava şartlarına uygun hava kurumalı ve poliüretan sistem bazlı D4 tutkalı kullanılarak kavis verilmiştir.
  • Ahşap malzemeler FX 6100 Emprenye ile su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan renklendirme işlemi uygulanmıştır.
 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 
Yorumlar
Yorum Yap