Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.
Müşteri Destek Hattı 0 545 425 8210

Katlanır Çanta Piknik Masası

590,00 TL
650,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu BVL-MASA
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Katlanır 4 Tabureli Çanta Piknik Masası

Katlanır 4 Tabureli Çanta Piknik Masası, Kampta, Piknikte, Plajda Keyifle Kullanımızın için Tasarlanmıştır.

4 Tabureli ve Masasının Geniş Olması Kullanımı Oldukça Verimli Hale Getirmektedir.

Arkadaşlarınız veya Aileniz ile Yapılacak Mangal Etkinliğinde, Kolayca Kurulumunu Yaparak Hemen Kullanıma Başlayabilirsiniz.

Ürünün Çanta Şeklinde Kapalı Hali Üzerindeki Kilit ve Taşıma Halatı Sayesinde Hem Araçlarınızda Fazla Yer Kaplamaz Hemde Taşınabilirliği Oldukça Pratik Hale Getirilmiştir.

Ürünümüzü Sadece Açık Alanlarda Değil, Bahçenizde Balkonunuzda Teraslarınızda Verandalarınızda Sevdikleriniz ile Birlikte Kullanabilirsiniz.

Sevinç Ticaret Olarak Ürettiğimiz Ürünler, Müşterilerimizin Konfor ve Kullanım Kolaylığı Düşünülerek Ortaya Çıkarılmış Bir Üründür.

Ürünü Kurmak İstediğinizde; Kilit Mekanizmasını Kolayca Açarak İçeriğinde Bulunan 4 Tabureyi Hazır Hale Getirdiğinizde, Masa Etrafında Bulunan Katlanır Ayaklar ve Orta Kısımda Yer Alan Destek Kayıtı Sayesinde Düz Bir Zemin Üzerine Kolayca Kurup Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Ürün tek kutu ahşaptır. Kutusu olarak gelen bir adet katlanır masa ve 4 adet ahşap katlanır sandalye mevcuttur. Ürünün monte aşamasına girmesine gerek yoktur. Ambalajdan çıkardıktan sonra masa ile tabureleri açık konuma getirmeniz yeterlidir.

Katlanır masanın üstü ıslak ya da kuru bez ile temizlenebilir. Ürün malzemesi nedeniyle leke bırakmaz. Ancak ıslak bezle sildikten sonra kurulayınız. Ürün kolisini açmadan önce hasarlı ya da eksik malzeme olma ihtimaline karşı kontrol ediniz. Eğer eksik ise tutanak tutturunuz.

 

Katlanır 4 Tabureli Çanta Piknik Masası Teknik Ölçüleri

Masanın Kurulu Hali : 88 x 67 x 42 cm

Masa Bacak Boyu : 45 cm

Masa Kapalı : 12 x 45 x 45 cm

Sandalye Açık : 29 x 29 x 30 cm

Sandalye Kapalı : 29 x 35 x 5 cm

Yorumlar
Yorum Yap